volejte
777 866 452
kvalitní okna z Valašska kvalitní okna z Valašska
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

Lazury a barvy na venkovní dřevěné obklady, trámy domů

TEKNOS - FINSKO  nabízí nejlepší ochranu dřevěných výrobků před působením povětrnostních vlivů.

Vícevrstvá povrchová úprava je nejlepší ochranou dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Pokud je v Evropě někdo, kdo rozumí dřevu a jeho ochraně před škodlivými vlivy, je to nesporně Fa.TEKNOS, výrobce povrchové úpravy TEKNOS Wood Industry dříve GORI Industry Finsko.

TEKNOS Wood Industry staví na jednoduché filozofii: Výchozím bodem je dlouhodobá odolnost dřeva vůči dešti, slunci, horku a zimě, zajištěná perfektním sladěním jednotlivých vrstev povrchové úpravy. S ohledem k naší filozofii jsme postupovali při vývoji ochranných povrchových systémů TEKNOS Wood  Industry, které zajišťují atraktivní vzhled Vašich výrobků i po mnoha letech. Při vývoji jsme dbali na jednoduché a účinné zpracování, na rychlý a snadný nátěr, který je nezávislý na příslušném technickém vybavení.

Kvalita nejen na povrchu

U značky TEKNOS Wood Industry začíná kvalita povrchových systémů hluboko pod povrchem. Velikost částic byla snížena pod hodnotu (100 nanometrů = 0,1 mikron). Tím se dosáhlo vysoké úrovně nasákavosti a stupně nasycenosti, což udává nové měřítko kvality. Všechny povrchové systémy TEKNOS Wood Industry určené pro venkovní použití odpovídají platným požadavkům dle REACH a BPD a dnes již také splňují VOC 2010 a přitom výrazně zůstávají pod limitem požadované mezní hodnoty VOC.

Objednávky na www.virtualsro.cz nebo na tel. 777866433.

Doprava přepravní společností EMONS po celé ČR.

Balení 1l,3l,5l,20l     -1l - 12m2 plochy (1 nátěr)

Základní vrstva - impregnace dřeva a základ v jednom produktu (1 nátěr)

Lazura , Barva - Krycí vrstva 1-2 nátěry

CENÍK PRODUKTŮ BARVY NA DŘEVO